שירותי ניהול ופיקוח בניה

סאגה ניהול פרויקטים בהנדסה אזרחית בע"מ מספקת שירותי ניהול ופיקוח בניה מקצועיים, אמינים ומקיפים. זאת בקשת רחבה של סוגי פרויקטים בכל קנה מידה ובכל מקום, עבור גורמים עסקיים, תעשייתיים, מוסדיים ופרטיים. יכולות אלו של פיקוח וניהול פרויקטים נשענות על ניסיון רב שנים בתחום, ידע מעמיק  ועדכני וכישורי ניהול מקצועיים ומתקדמים. יתרה מכך, אנו מבצעים כל פרויקט באופן איכותי, יעיל וחסכוני, עם עמידה בהגדרות תקציב ולוחות זמנים, וליווי מלא של כל שלבי הפרויקט החל ברישוי ועד לסיום עבודות גמר לשביעות רצונו המלאה של הלקוח.

עבודות ניהול ופיקוח מקיפות

עימנו תזכו לשירותי ניהול ופיקוח פרויקטים בבניה איכותיים ומקיפים בכל שלבי העבודות. השירות מתחיל בשלבי תכנון מול מהנדסי קונסטרוקציה ואדריכלים,  ממשיך התיאום ופיקוח על עבודתם של כל אנשי המקצוע וקבלני המשנה בשטח, ועד לסיום הפרויקט ללא דחיות ועיכובים מיותרים. למען הגעה ליעדים אלו נדאג לפעול על פי תוכנית עבודה  מדויקת ומפורטת, הלוקחת בחשבון קשת רחבה של גורמים ופרמטרים רלוונטיים. מעבר לכך, הידע והניסיון שלנו בתחום והיותנו מעורים וערניים בכל שלבי וגורמי הבניה, מאפשרים לנו לספק פתרונות יעילים ומהירים למגוון בעיות הצצות בזמן אמת בשטח.

תוכנית עבודה מפורטת בהתאמה מלאה

פרויקטי הבניה שאנו לוקחים על עצמנו לפקח ולנהל נשענים על תוכניות עבודה מפורטות, המטפלות בכל שלב באופן מקיף ויעיל בהתאם למאפיינים ייחודיים  וצרכי הלקוח. כך לדוגמא, בשלבים מקדימים נפעל ביחד עם אדריכל לתכנון ראשוני של המיזם, לרבות ביצוע בדיקות מול גורמי הרשות השונים וזירוז הליכי רישוי. כמו כן, תוכנית העבודה תכלול תכנון מתואם של העבודות הטכניות השונות, כגון אינסטלציה, קונסטרוקציה, חשמל, איטום, פיתוח, עבודות עפר, ביסוס, עבודות אלומיניום, צבע ומיזוג. בנוסף, אנו נדאג לעריכת וביצוע מכרזי קבלנים מקצועיים המתייחסים לכל הנתונים ההנדסיים והאדריכליים של הפרויקט. המכרזים מגובים בהסכמי קבלן מקיפים המגנים על לקוחותינו מפני חוסרים או חריגות ושמים דגש על איכות העבודות המסופקות.

שירותי ניהול ופיקוח בניה

להזמנת שירותי ניהול ופיקוח בניה אמינים ומקצועיים ברמה הגבוהה ביותר צרו קשר עם חברת סאגה בטלפון 050-4082645. אנו נשמח לספק לכם עוד מידע  ופרטים בנושא.

בוא נדבר על הפרויקט הבא שלך!
054-366-0283 
תפריט דף הבית טלפוןwazeפייסבוק